Misja

Głównym celem firmy NOBLE WINGS jest realizacja szkoleń lotniczych perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Mamy na uwadze zarówno oczekiwania osób dla których latanie ma być odskocznią od problemów dnia codziennego, pilotów zamierzających użytkować własne statki powietrzne w podróżach służbowych lub prywatnych a kończąc na kandydatach na zawodowych pilotów liniowych lub dyspozycyjnych.
Ponieważ sami jesteśmi pilotami, doskonale rozumiemy jak ważne jest dopasowanie toku szkolenia do indywidualnych potrzeb kandydata oraz odpowiedni sposób jego realizacji, szanując przy tym czas i środki finansowe przyszłego pilota. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednich instruktorów, typ samolotu oraz zaplanować tempo szkolenia tak aby osiągnąć jego maksymalną efektywność.

Liczymy, że efektem takiego indywidualnego podejścia będzie zbudowanie zaufania i trwałych relacji tak aby nasi uczniowie mogli być pewni, że zawsze będą mieć wsparcie przy podejmowaniu ważnych decyzji na każdym etapie kariery lotniczej.